Kendinizi En Mutlu Hissedeceginiz Mekan

Boztepe’nin eşsiz manzarasından etkilendik ve 2016 yazında insanların Boztepe’nin güzel esintisinin keyfini yaşarken aynı zamanda “Sıcak bir atmosferde hem lezzetli yiyecekler ve içecekleri tadsınlar hem de kaliteli mekanımızda dostlarıyla keyifli vakit geçirsinler” istedik. Ordunun En Lüks Oteli olan Ordu RadissonBlu’nun içinde açılan Zeytuni Cafe & Restaurant kısa zamanda “Bistro” konseptini en güzel şekilde yorumlayan mekan noktasına gelmiştir.

Karadeniz Örme Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş. iştiraki olan Zeytuni Cafe & Restaurant; şirketimizin 30 seneyi aşkın süredir hizmet ve otelcilik sektöründe kazandığımız birikimi Zeytuni Cafe & Restaurant ile tüm misafirlerimize aktarma isteği ile ortaya çıkmıştır. Her metresi titizlikle ve sevgi ile inşa edilen Zeytuni Cafe & Restaurant açıldığı günden itibaren tüm misafirlerimiz tarafından sevilmeye başlanmıştır.

IMG_2810
20ca1a21-f376-41f9-8aea-7e16687dac9a

Lezzete ve Kaliteye Olan Tutkumuz

Zeytuni Cafe & Restaurant açılan ilk şubesiyle kalite severlerin vazgeçilmez bir buluşma noktası olmuştur. Eşsiz manzarası ile ferah ve keyifli atmosferiyle, lezzeti unutulmaz yemekleriyle ve en önemlisi güler yüzlü servisiyle benzerlerinden farklı, herkesin kendini rahat hissedeceği bir mekan.

Zeytuni Cafe & Restaurant’ı siz değerli misafirlerimizi mutlu etmek için yarattık ve talepleriniz doğrultusunda işletmemizi büyütmeye ve geliştirmeye çalışmaktayız.

Günün her saati eşsiz manzarası ile keyif dolu!

Zeytuni Cafe & Restaurant, benzersiz atmosferi, leziz yemekleri, içecek çeşitleri ve nargile servisiyle günün her saati keyifle oturulabilen özel bir mekan. Dostları, aileleri, iş buluşmalarını, keyifli sohbetleri ve lezzet tutkunlarını bir araya getiren Zeytuni Cafe & Restaurant’da bir restorandan çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

Ağzınıza layık lezzetler hazırlamak işimizin en önemli parçası… Zeytuni Cafe & Restaurant’da her şey yemek pişirmekten ibaret değil… Yarattığımız lezzeti en iyi şekilde nasıl size sunarız ve size kendinizi nasıl daha iyi hissettiririz? Bu soruların cevabı, iyi bir yemek kadar önemli…

Çünkü, damağınızda yemeğimizin, yüreğinizde dostluğumuzun lezzeti kalmalı…